023 | PANUŠKA Jaroslav:
HORSKÁ LOUKAOlej na kartonu, 17 x 21 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1940, signováno vpravo dole PANUŠKA.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na kartonu, 17 x 21 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1940, signováno vpravo dole PANUŠKA.
dosažená cena: 20 000 CZK