040 | RABAS Václav:
JAROOlej na plátně, 61 x 94 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole Rabas 32. Zezadu na blindrámu opatřeno štítkem Ústředního svazu čs. Výtvarných umělců, na blindrámu opatřeno výstavním štítkem.
Krajina Václava Rabase, Oblastní galerie v Liberci, 14. 3. – 20. 4. 1975, č. kat. 64.dosažená cena: 160 000 CZK