108 | RAPIN Jan:
LOUTNAOlej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, datace 2003, signováno dole uprostřed Jan Rapin, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením včetně č. 1597.
dosažená cena: 31 000 CZK
Olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, datace 2003, signováno dole uprostřed Jan Rapin, zezadu na plátně opatřeno přípisem s určením včetně č. 1597.
dosažená cena: 31 000 CZK