087 | RODRÍGUEZ Mariano:
MUJER SENTADAOlej na plátně, 128 x 103 cm, rámováno, datace 1957, LN Mariano 57.
Dílo bude uvedeno v katalogu díla autora od Dolores y Alejandro Rodríguez.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 66.dosažená cena: 310 000 CZK