047 | ROLÍN Viktor:
HOUBYOlej na dřevěné desce, 20 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře V. Rolín.
dosažená cena: 4 200 CZK
Olej na dřevěné desce, 20 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře V. Rolín.
dosažená cena: 4 200 CZK