014 | SCHEINER Artuš:
POHÁDKOVÝ MOTIVKombinovaná technika na papíře, 20,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Artur Scheiner.
dosažená cena: 6 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 20,5 x 25,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Artur Scheiner.
dosažená cena: 6 000 CZK