067 | SCHNEIDERKA Alois:
TŘI KRÁLOVÉOlej na překližce, 43 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al Schneiderka.
dosažená cena: 62 000 CZK
Olej na překližce, 43 x 67 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al Schneiderka.
dosažená cena: 62 000 CZK