076 | SLAVÍČEK Jan:
COMSKÉ JEZEROTuš na papíře, 29 x 45 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jan Slavíček 1947.
dosažená cena: 1 200 CZK
072 | SLAVÍČEK Jan:
KYTICEOlej na plátně, 81,5 x 60,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Jan Slavíček, zezadu na blindrámu opatřeno č. 12.
dosažená cena: 82 000 CZK