099 | SOLOVJEVOVÁ Jaroslava:
STARÁ PAŘÍŽOlej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, datace 1996, signováno dole uprostřed J. SOLOVJEVOVÁ, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 47 000 CZK
Olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, datace 1996, signováno dole uprostřed J. SOLOVJEVOVÁ, zezadu na blindrámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 47 000 CZK