032 | STRETTI Viktor:
VE SLOVENSKÉM KOSTELELitografie na papíře, 250 x 240 mm, volný list, signováno vpravo dole Stretti Viktor.
dosažená cena: 100 CZK
Litografie na papíře, 250 x 240 mm, volný list, signováno vpravo dole Stretti Viktor.
dosažená cena: 100 CZK