065 | TICHÝ František:
POPRSÍ ŽENYSuchá jehla na papíře, 305 x 230 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno dole uprostřed Tichý 45.
dosažená cena: 18 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 305 x 230 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1945, signováno dole uprostřed Tichý 45.
dosažená cena: 18 000 CZK