041 | VAN LEUSDEN Willem:
NOCTURNOOlej na plátně, 100,5 x 70 cm, rámováno, datace 1933, signováno vpravo dole W. U. Leusden 33, zezadu opatřeno přípisem s určením.
D. Adelaar, J. Van Asperen a M. Roding, W. van Leusden, Utrecht, 1990, str. 124,zpět