078 | VOBECKÝ František:
KOČKA S VÁZOUOlej na kartonu, 72 x 59,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Vobecký.
dosažená cena: 150 000 CZK
Olej na kartonu, 72 x 59,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Vobecký.
dosažená cena: 150 000 CZK