105 | VYLEŤAL Josef:
SURREALISTICKÝ MOTIVKombinovaná technika na papíře, 30,5 x 20,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1969, signováno dole uprostřed J. VYLEŤAL.
Dílo bylo posouzeno a potvrzeno rodinou autora.dosažená cena: 28 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 30,5 x 20,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1969, signováno dole uprostřed J. VYLEŤAL.
Dílo bylo posouzeno a potvrzeno rodinou autora.
dosažená cena: 28 000 CZK