088 | WENIG Adolf:
ZÁTIŠÍ S KAKTUSEMOlej na plátně, 76 x 53 cm, rámováno, vpravo dole A. Wenig, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 6 500 CZK
Olej na plátně, 76 x 53 cm, rámováno, vpravo dole A. Wenig, zezadu opatřeno štítkem s přípisem s určením.
dosažená cena: 6 500 CZK