074 | WIESNER Richard:
NOČNÍ ROZHOVOROlej na překližce, 38 x 72 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole R. Weisner 46.
dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na překližce, 38 x 72 cm, rámováno, datace 1946, signováno vpravo dole R. Weisner 46.
dosažená cena: 10 000 CZK