051 | ZAHEL Adolf A.:
VEČERNÍ KRAJINAOlej na plátně, 60 x 97 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ad. A. Zahel.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 520.dosažená cena: 23 000 CZK
052 | ZAHEL Adolf A.:
KRAJINA S RYBNÍKEMOlej na plátně, 73 x 96 cm, rámováno, datace 1933, signováno, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1933.
dosažená cena: 9 500 CZK