003 | ZVĚŘINA František Bohumír:
KRAJINA S HRADEM A MOSTEMOlej na plátně, 64 x 89,5 cm, rámováno.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015. Praha, s. 181.dosažená cena: 72 000 CZK