001 | ČERMÁK František:
TANEC U OHNĚOlej na plátně, 85 x 115 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Čermák.
dosažená cena: 5 500 CZK
Olej na plátně, 85 x 115 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Čermák.
dosažená cena: 5 500 CZK