031 | ŠIMON Tavík František:
HELMOVY MLÝNYBarevný lept na papíře, 260 x 270 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole T. F. Šimon.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 86f.
030 | ŠIMON Tavík František:
NÁMĚSTÍ V KROMĚŘÍŽIBarevný lept na papíře, 290 x 340 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1929, signováno vpravo dole T. F. Šimon.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 415.
dosažená cena: 9 000 CZK
029 | ŠIMON Tavík František:
PONT STE. MARIE V ZIMĚBarevný lept na papíře, 314 x 398 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole T.F. Šimon.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar,1937, č. 386.
028 | ŠIMON Tavík František:
NOTRE DAME V ZIMĚBarevný lept na papíře, 291 x 361 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole T.F. Šimon.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar, 1937, č. 407.
027 | ŠIMON Tavík František:
QUAI DES ORFÉVRESBarevný lept na papíře, 269 x 350 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole T. F. Šimon.
A. Novák: Kronika Grafického díla T.F. Šimona, Hollar,1937, č. 402.