066 | ŠIMÁK lev:
ŽNĚ NA MĚLNÍKUOlej na plátně, 53 x 72 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Lev 41.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na plátně, 53 x 72 cm, rámováno, datace 1941, signováno vlevo dole Lev 41.
dosažená cena: 15 000 CZK