080 | ŽUFAN Bořivoj:
ZAHRADAOlej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole Bořivoj Žufan.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, Praha, 2011. s. 107.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 527.dosažená cena: 80 000 CZK