080 | BLAŽEK Zdeněk:
KRAJINA S RYBNÍKEMOlej na sololitové desce, 40 x 60 cm, rámováno, zezadu na rámu kovový štítek: Čs. strana socialistická, Svobodné slovo, inv. č. 1-/9247.
dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na sololitové desce, 40 x 60 cm, rámováno, zezadu na rámu kovový štítek: Čs. strana socialistická, Svobodné slovo, inv. č. 1-/9247.
dosažená cena: 10 000 CZK