015 | BUBENÍČEK Ota:
LETNÍ DENOlej na lepence, 25 x 49,5 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo dole O Bubeníček 912.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 36 000 CZK
Olej na lepence, 25 x 49,5 cm, rámováno, datace 1912, signováno vpravo dole O Bubeníček 912.
dosažená cena: 36 000 CZK