053 | BÍLEK Alois:
ČTENÁŘKYOlej na lepence, 47 x 64 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře A Bílek, zezadu značeno číslem 6.
dosažená cena: 9 500 CZK
Olej na lepence, 47 x 64 cm, rámováno, signováno vpravo nahoře A Bílek, zezadu značeno číslem 6.
dosažená cena: 9 500 CZK