103 | BĚLOCVĚTOV Andrej:
RYTÍŘTempera na papíře, 55 x 75,5 cm, rámováno, pod sklem, 1979, signováno vlevo nahoře 79 Bělocvětov.
dosažená cena: 35 000 CZK
Tempera na papíře, 55 x 75,5 cm, rámováno, pod sklem, 1979, signováno vlevo nahoře 79 Bělocvětov.
dosažená cena: 35 000 CZK