006 | CHITTUSSI Antonín:
NA VYPUŠTĚNÉM RYBNÍCE/STATEK NAVEČEROlej na plátně, 26,5 x 40 cm, rámováno, datace – 1880 – 1889, signováno vpravo dole Chittusi.
Opatřeno odborným posudkem prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, Jízdárna pražského hradu, 4. 9. – 1. 11., Praha, 2015.
Skvosty české krajinomalby, Muzeum a galerie v Prostějově, 4. 12. 2015 - 31. 1. 2016.
Má vlast - Pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, str. 216.Roman Prahl, Chittussi, Academia, Praha, 2019, s. 236.
dosažená cena: 260 000 CZK