125 | COUFAL Ondřej:
ZOJAOlej na kartonu, 32,5 x 22,5 cm, rámováno, 2002, signováno vlevo dole O Coufal 2002.
dosažená cena: 8 500 CZK
Olej na kartonu, 32,5 x 22,5 cm, rámováno, 2002, signováno vlevo dole O Coufal 2002.
dosažená cena: 8 500 CZK