075 | FAMÍRA Emanuel:
LODĚNICE V LIBNIOlej na plátně, 31 X 80 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole FAMÍRA 50.
dosažená cena: 7 000 CZK
074 | FAMÍRA Emanuel:
PRAHA ZE STRAHOVAOlej na plátně, 50 x 115 cm, rámováno, datace 1954, signováno vpravo dole FAMÍRA 54.