078 | FOLPRECHT Arnošt:
NOVÁ ULICE NA PANKRÁCIOlej na kartonu, 47 x 71 cm, rámováno, signováno vpravo dole Folprecht.
Arnošt Folprecht: Obrazy z let 1958 – 1962, Galerie Václava Špály, Praha, 1962, č. kat. 16.dosažená cena: 3 200 CZK
Olej na kartonu, 47 x 71 cm, rámováno, signováno vpravo dole Folprecht.
Arnošt Folprecht: Obrazy z let 1958 – 1962, Galerie Václava Špály, Praha, 1962, č. kat. 16.
dosažená cena: 3 200 CZK