124 | GEMROT Bohumír:
DOTEKOlej na plátně, 120 x 120 cm, rámováno, datace 2005, signováno vpravo dole GEMROT.
Olej na plátně, 120 x 120 cm, rámováno, datace 2005, signováno vpravo dole GEMROT.