086 | HAUK Vilém Staněk:
DRAHOVICE U KARLOVÝCH VARŮOlej na sololitové desce, 69 x 100 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole V. S. Hauk.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na sololitové desce, 69 x 100 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole V. S. Hauk.
dosažená cena: 8 000 CZK