070 | HOLÝ Miloslav:
ZÁVORY U LESAOlej na plátně, 40,5 x 50,5 cm, rámováno, datace 1950, signováno vpravo dole M. Holý 50, zezadu na slepém rámu opatřeno autorským štítkem s určením, na plátně napsané kat. č. 1976.
Posoudil a pravost potvrdil vnuk M. Holého Ak. mal. Petr Berger.
dosažená cena: 42 000 CZK