030 | HORKÝ František:
STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍOlej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole HORKÝ.
dosažená cena: 10 000 CZK
Olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, signováno vpravo dole HORKÝ.
dosažená cena: 10 000 CZK