100 | JANEČEK Ota:
LETÍCÍ PTÁKOlej na plátně, 114 x 196 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo dole Ota Janeček 1976.
Opatřeno štítkem s katalogovým číslem díla autora 3159.dosažená cena: 400 000 CZK
Olej na plátně, 114 x 196 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo dole Ota Janeček 1976.
Opatřeno štítkem s katalogovým číslem díla autora 3159.
dosažená cena: 400 000 CZK