010 | JARONĚK Bohumír:
ŠTRAMBERSKÁ TRŮBABarevný dřevoryt na papíře, 53 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole B Jaroněk 1923.
dosažená cena: 8 000 CZK
Barevný dřevoryt na papíře, 53 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole B Jaroněk 1923.
dosažená cena: 8 000 CZK