002 | JAVŮREK Karel:
ROZHOVOROlej na plátně adjustovaném na dřevěné desce, 15,5 x 22 cm, rámováno, datace 1905, signováno vpravo dole ligaturou, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 3 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na dřevěné desce, 15,5 x 22 cm, rámováno, datace 1905, signováno vpravo dole ligaturou, zezadu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 3 000 CZK