067 | JINDRA Jaromír:
ZATÁČKA V PODOLÍTempera na papíře, 55 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vlevo dole Jindra 63.
dosažená cena: 4 200 CZK
Tempera na papíře, 55 x 70 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vlevo dole Jindra 63.
dosažená cena: 4 200 CZK