122 | JIRKŮ Boris:
POCTA JEDNOMU DOMUOlej na desce, 66 x 54 cm, rámováno, datace 2007, signováno vpravo dole Boris Jirků, vlevo dole přípis s určením.
121 | JIRKŮ Boris:
HUDBA MÉHO SRDCEAkryl na sololitové desce, 66 x 196 cm, rámováno, 2001, signováno vpravo dole 2001 BORIS JIRKŮ.
dosažená cena: 100 000 CZK