089 | JUNEK Václav:
ŘÍČNÍ LODĚOlej na kartonu, 47 x 60 cm, rámováno, signováno vlevo dole Junek.
dosažená cena: 4 400 CZK
Olej na kartonu, 47 x 60 cm, rámováno, signováno vlevo dole Junek.
dosažená cena: 4 400 CZK