110 | JÍRA Josef:
MILENCIOlej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1970, signováno vpravo dole J. JÍRA 70, zezadu opatřeno autorským přípisem.
dosažená cena: 280 000 CZK
Olej na plátně, 64 x 80 cm, rámováno, datace 1970, signováno vpravo dole J. JÍRA 70, zezadu opatřeno autorským přípisem.
dosažená cena: 280 000 CZK