009 | KAVÁN František:
PŘEDNÍ HRADIŠTĚ V ZIMĚOlej na lepence, 25 x 36 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1906, signováno vlevo dole Kaván.
František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes, Praha, 2018, číslo soupisu 835 na s. 473.dosažená cena: 32 000 CZK