115 | KNÍŽÁK Milan:
VÝRAZ TVÁŘEKombinovaná technika na papíře, 64 x 84 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2008, signováno vpravo dole MK08 Studie.
Kombinovaná technika na papíře, 64 x 84 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2008, signováno vpravo dole MK08 Studie.