107 | KOMÁREK Vladimír:
ZELENÉ ZÁTIŠÍOlej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, datace 1987, signováno vlevo dole V. Komárek 87, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 110 000 CZK
Olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, datace 1987, signováno vlevo dole V. Komárek 87, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 110 000 CZK