051 | KONÍČEK Oldřich:
KRAJINA U CAVALIEREOlej na plátně, 62 x 95 cm, rámováno, datace 1930, signováno Old. Koníček 1930, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením, zezadu na plátně Č.K. 1940.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, 4.9 - 1.11., Praha, 2015
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014, s. 151.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 551.dosažená cena: 150 000 CZK
048 | KONÍČEK Oldřich:
KRAJINA S ŘEKOUOlej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno razítkem: AKAD. MALÍŘ OLDŘICH KONÍČEK PRAHA II, zezadu štítek s textem o autorovi, č. k. 1154 Brodiště u mlýna,
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správě Pražského hradu, Praha, 2015, s. 517.dosažená cena: 20 000 CZK