056 | KOTÍK Pravoslav:
RŮŽOVÝ AKTAkvarel na papíře, 25,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.
Dílo posouzeno PhDr. Ivou Mladičovou.Dílo posouzeno vnukem autora Ing. Arch. Martinem Kotíkem.
dosažená cena: 29 000 CZK
Akvarel na papíře, 25,5 x 33 cm, rámováno, pod sklem.
Dílo posouzeno PhDr. Ivou Mladičovou.
Dílo posouzeno vnukem autora Ing. Arch. Martinem Kotíkem.
dosažená cena: 29 000 CZK