044 | KRÁL Jaroslav:
RODINAOlej na plátně, 92,5 x 65,5 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole Jar. Král 1940.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. M. Macharáčkové a M. Hamsíka.
Publikováno:Macharáčková Marcela, Jaroslav Král, č. 531.
dosažená cena: 450 000 CZK