123 | LOMOVÁ Ivana:
ŽENYAkvarel na papíře, 20 x 40 cm, rámováno, pod sklem, datace 1995, dole uprostřed Ivana Lomová 1995.
Akvarel na papíře, 20 x 40 cm, rámováno, pod sklem, datace 1995, dole uprostřed Ivana Lomová 1995.