068 | LÍBAL František:
POHLED DO ZAHRADYOlej na plátně, 57 x 76,5 cm, rámováno, datace 1926, signováno vlevo dole František Líbal 1926.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na plátně, 57 x 76,5 cm, rámováno, datace 1926, signováno vlevo dole František Líbal 1926.
dosažená cena: 8 000 CZK