029 | MALLÝ Gustav:
DĚDINA Z OKOLÍ BRATISLAVYOlej na plátně, 81 x 61,5 cm, rámováno, datace – 1910 – 1914, signováno vpravo dole G. Mally, zezadu na blindrámu opatřeno štítkem s číslem 54.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jána Abelovského, Csc.
dosažená cena: 300 000 CZK